Grandma Vintage Shop; vintage tutkunlar, ikinci el meraklılarını Kumbarıcı Yokuşu’ndaki masal dünyasına davet ediyor. Selektive ürünlerden, güncel markalara, günlük kıyafetlerden, kült parçalara uzanan ürünn gamına her bütçeden insanın ulaşabilmesini amaçlayan marka, fast moda kavramına alternatif oluşturuyor.

 2015 yılının 14 Şubat’ında Kumbaracı yokuşunda kurulan Grandma Vintage Shop, 3 yıla yakın bir süredir vintage ve secondhand tutkunlarını ağırlıyor. Her kesimden insanın, her ürüne kolayca ulaşabilmesini hareket noktasına koyan marka, geniş ürün gamıyla, fast modaya karşı alternatif bir duruş sergiliyor.

Markanın yaratıcısı Gizem Saluvan, mimar olarak başladığı hayat yolculuğuna Beymen ve Mavi’de görsel düzenleme, vitrin tasarımı ve yönetici olarak devam etti. Aile içi kıyafet değiştirme alışkanlığının, kültürümüzün çok içinde yer aldığını belirten Gizem Saluvan, temizlik ve hijyen konularında büyükanne titizliğiyle hareket ettiğini belirtiyor.

Özel günleriniz için hediyelik eşya ve kostüm alternatiflerini de bulabileceğiniz Grandma Vintage Shop, hafta içi her gün sabah 12.00 ile akşam 20.00’ye kadar hizmet veriyor. Instagram hesabı üzerinden de alışveriş yapabileceğiniz marka, vintage ve secondhand meraklılarını bekliyor.