Burn Electronica Festival Istanbul 13-14 Ağustos’ta Suma Beach’te!

anna

FG 93.7 DJ’leri de ev sahipliğinde Dubfire, Scuba, Black Coffee, Bob Moses, ANNA, Efdemin, Vessels, Aril Brikha, Ripperton, Re.You, Elekfantz, Musumeci’nin yanı sıra Crew Love Showcase dahilinde Soul Clap, Wolf + Lamb, PillowTalk ve Nick Monaco’nun da aralarında olduğu 40’dan fazla DJ’in sahne alacağı Burn Electronica Festival 13-14 Ağustos’ta Suma Beach’te!

FG 93.7 tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan Electronica Festival, burn Enerji İçeceği ana sponsorluğu ile 2 yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönüyor.
Müzikseverlerin 2016 yazında kendilerini müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağı, İstanbul’un en gözde açık hava mekanlarından Suma Beach’e davet eden Burn Electronica Festival; elektronik müzik sahnesinin son dönemdeki en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra; birçok aktivite, workshop ve pop-up shop’larla da unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak!

Black-Coffee-(1)

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde 40’dan fazla DJ sahne alacak!

Dubfire , Scuba , Black Coffee , Bob Moses , ANNA ,Efdemin , Vessels , Aril Brikha ,Ripperton , Re.You , Elekfantz , Musumeci , Crew Love Showcase: Soul Clap, Wolf+Lamb, Pillow Talk, Nick Monaco , Birol Giray “Beegee” , Alican , Sezer Uysal , Ferhat Albayrak , Ahmet Şendil , Ilker Aksungar , Ömür & Altan , Doruk Guralp , Gökce Özer, Discolog , Gadi Mitrani , Batur , Mert Yücel , Ali Efe Dinç, Rubsilent , Gökberk , Jack In the Box , Yang , Moophy, Marlo , Selim Savaf ,Gökhan Sakaltaş ,Erkan Kara , Efe Kantel ve Drell’im müzikleriyle elektronik müzik dolu 2 gün geçirmeye hazır olun!
Güçlü sanatçı kadrosu ve etkileyici mekanıyla katılımcıların tüm duyularına hitap edeceği Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın avantajlı biletleri Biletix’te!
Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın destekçileri ise %100 Music ve Limits Off

EFI

Ayrıntılı bilgi için: electronicafest.com
Adres: Suma Beach- Boğaziçi Kampüs Yolu No:1/A, Sarıyer/İstanbul
Saatler: Festival 13 Ağustos saat 15:00’dan 14 Ağustos saat 07:00’a kadar devam edecek.
Biletler: Biletix
Basın ilişkileri: Aslı Boduroğlu-PR department-0532 445 33 67