Biri İstanbul’ un en güzel destinasyonu Yeniköy’de, diğeri yeni buluşma noktası Maslak’ta konumlanan Hopdaddy Burger, her biri zanaat eseri gurme burgerleri ve sürekli olarak yaşayan, nabzı atan, yenilikçi duruşu ile şehrin en iyi burger üssü arasında yerini alıyor.

Hopdaddy, alıştığımız burger menülerinden ayrı olarak çok geniş bir menüye sahip. Formuna dikkat edip iyi burger yemekten de vazgeçmeyenler için kepekli ekmeği ile Fit Burger, Tatlı bir burger sevenler için ızgara ananaslı Tropicana Burger, acıdan vazgeçemeyenlere Hashbrown Burger, “ben tavuk severim” diyenlere Chicken Burger ve çok daha fazlası için Yeniköy’e ya da Maslak’ a yolunuz düşebilir!

Özel olarak hazırlanan burgerlerde günlük olarak hazırlanan, özel reçeteli ekmekler kullanılıyor. Diğer burgerlerin aksine HOPDADDY’ de hamburger köftesi yağsız antrikot etinden çekilerek, katkısız bir şekilde hazırlanıyor. Kıyma kullanılmıyor.

Geniş bira menüsü içinden İrlanda’ ya özgü siyah bira Guinness’ı, Avusturalya’ nın en sevilen birası olan Ginger Ale yani zencefil birasını, Hollanda’ nın ekşimsi tada sahip Heineken’ ini denemeden geçmeyin.

Günün her saati keyifli vakit geçirmek isteyenlerin adresi olan HOPDADDY Burger Maslak şubesi lezzetli burger alternatiflerinin yanı sıra kendine özgü biraları ile hafta içi ve hafta sonu 12.00 ile 01.00 saatleri arasında misafirlerine kusursuz bir hizmet sunuyor.