Yeniköy’ ün ikonik burger pub’ı HopDaddy artık Maslak 1453’te!

 Maslak 1453 yeni mekanı HopDaddy ile tanıştı. Yeniköy’ün en uğrak burger pub’ı “HopDaddy” punk-rock ruhu ile bölgeyi gençleştiriyor. Gençlik iksiri salgılayan mekan “burger” kültürünün ana merkezinde keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor. Kendinizi evinizdeki gibi rahat bir ortamın içinde bulacağınız burger pub, geniş burger menüsü ve çeşitli ülkelerin bira tatları ile de kendini farklılaştırıyor. HopDaddy, farkındalık yaratan dekoru ve menüsüyle bir söylemi olan özel bir mekan.

18 farklı bira markası ile birlikte The Brooklyn, Hashbrown ve Smokey BBQ burgerlerini muhakkak denemelisiniz!

 HopDaddy’ de servis yapan senden biri var! Şefinden garsonuna ve barmenine kadar en dinamik ve en genç kadroya sahip olan HopDaddy’ de  tüm ekip sensin! Aktif ve eğlenceli bir ekibe sahip olan mekana uğramadan günü bitirmeyin.

Farklı konsepti ve dekorunun yanı sıra özel olarak hazırladığı yemek ve bar menüsü ile misafirlerini ağırlayan mekanın kendi imalatı olan ve sadece antrikot etinin kıyma haline getirilmesiyle elde edilen chipotle biberli Hasbrown Burger ve cheddarlı, emmentel peynirli The Brooklyn Burger, Almanya, Hollanda ve Belçika’nın en sevilen bira çeşitleri ile birlikte sunulurken Avrupa’nın en çok çeşitli hamburger menüsü dünya mutfağı severler için vazgeçilmez bir alternatif olarak sunuluyor.

Günün her saati keyifli vakit geçirmek isteyenlerin adresi olan HopDaddy Burger Maslak şubesi lezzetli yemek alternatiflerinin yanı sıra kendine özgü biraları ile hafta içi ve hafta sonu12.00 ile 01.00 saatleri arasında misafirlerine kusursuz bir hizmet sunuyor.