FARKLI MEDİNİYETLERİ, KÜLTÜRLERİ TANIMANIN, INANILMAZ TATLARIN TATMANIN, TARİHİN VE DOĞANIN İÇİNDE GEZMENİN ZAMANI GELDİ.

ŞEHRİN İSTANBUL; Deneyimli rehber kadrosu, tarihçileri ve ekibi eşliğinde, donmuş Çıldır gölünün üzerinde kızakla kaymanın zevki, 03 07 Ekim 2018 tarihinde Nemrut dağı da gün batımı izlemenin keyfi, milyonlarca savaş gören yıkılan ve tekrardan inşa edilen tarihi antik kentlerin için gezme hazını yaşamınız için sizleri masal gibi bir dünyaya davet ediyor.

Yeri gelecek, 06 Ekim Cumartesi günü  yer altı kentlerinin gezinirken hikayelerini dinleyeceksiniz, yeri gelecek dünyanın bilinen en eski uzun yollarında birlikte yürüyeceğiz, bazen doğunun en doğusuna gitmek için düşler trenine binip milyonlarca yıl geçmişe gideceğiz, bazen de yaşadığımız şehrin bilmediğimiz veya görmediğimiz güzelliklerini göstererek sizi şaşırtacağız.

Nasıl mı?

Hafta sonları küçük kaçamaklarla, İlkbahar ve Sonbaharda GÜNEY ANADOLU da dolaşarak, Kışın 22 24 Şubat 2019 tarihinde ERZURUM ve KARS GİDEREK, Yazın Akdeniz, Ege ve Karadeniz kıyılarında dolaşarak, günü birlik kentten doğaya kaçarak 09 Eylül 2018 Pazar  Longoz Ormanları ve Göller Doğa Yürüyüş Turu zaman geçirerek…

Kısacası; hep birlikte, özgürce SADECE SEYYAH GİBİ GEZEREK…

 

www.sehrinistanbul.com.tr