“Müzik benim hayat tarzım” diyorsanız bu konserleri kaçırmayın!

GARANTİ CAZ YEŞİLİ: BANG GANG

SALON İKSV, 29 NİSAN, 35 – 45 TL

İsrailli müzisyen Keren Anne ve Lady & Bird isimli bir projesi olan İzlandalı prodüktör Barði Jóhannsson tarafından kurulan İzlandalı trip-hop grubu Bang Gang, atmosferik hayali pop olarak tanımlanan dördüncü albümlerinin ardından Salon İKSV’de!

 

NIGHTS BY YOU PRESENTS: FEDER-JORIS DELACROIX

BABYLON BOMONTİ, 19 ŞUBAT, 75 TL

Fransız DJ Feder ve Montpellier’li deep house efsanesi Joris Delacroix, Babylon seyircisine dans dolu bir gece yaşatmaya geliyor. DJ Feder, Sixto Rodriguez’in şarkılarına yaptığı düzenlemelerle ünlenmişti. Delacroix ise funk ve rock ritimlerini trance’e uyarladığı parçalarıyla…

 

LA TRAVIATA

AKMERKEZ CINEMAPINK, 20 ŞUBAT, FİYAT GELECEK

Akmerkez CinemaPink, Metropolitan Opera’nın seçkin eserlerini sahnelemeye devam ediyor. Sıradaki eser Fransız yazar Alexandre Dumas’nın “Kamelyalı Kadın” adlı romanı temel alınarak Giuseppe Verdi tarafından bestelenen, Francesco Maria Piave’nin libretto’sunu yazdığı üç perdelik La Traviata Operası. La Traviata aynı zamanda tüm dünyada opera evlerinin en çok sahnelediği eserlerden biri olma özelliğini taşıyor.

 

MIGUEL POVEDA

İŞ SANAT KONSER SALONU, 26 ŞUBAT, 46 – 83 TL

İş Sanat’ın dünya müziği serisinin ilk konuğu, Flamenko’nun yakışıklı prensi Miguel Poveda. Barcelona’da doğup büyüyen ve 15 yaşında Katalonya’daki Flamenko kulüplerinde dans eden kız kardeşi Sonia Poveda’ya eşlik ederek şarkı söylemeye başlayan Miguel Poveda, Pedro Almodóvar’ın “Kırık Kucaklaşmalar” filminin çok beğenilen soundtrack’inde de yer almıştı.

 

BUNLARI DA KAÇIRMAYIN:

!f İstanbul Açılış Partisi (20 Şubat, Babylon Bomonti)

!f Gökkuşağı Partisi (26 Şubat, Babylon Bomonti)