Uzun ve gri bir kış mevsimi devam ederken birçok güzel parça mağazalardaki yerini çoktan aldı. Sezonun en sıcak parçalarını sizin için bir araya getirmek istedim.

Bu kış podyumlardaki koleksiyonlar pratik ve kullanışlı olduğu kadar hem klasik hem modern hem de bir hayli sıcak. Özenle dikilmiş ve farklı aksesuvarlarla donatılmış kaşmir paltolar, kalın örgü kazaklar, yün pantolonlar, yün bereler, su geçirmeyen ve ayağınızı sıcak tutan botlar gibi kış ayları için önemli parçalar; sezonun en çok tercih edilen kumaşları arasında yer alan yıkanmış kaşmir, kalın ve ince yün, bir tarafı yün diğer tarafı sentetikle kumaşlarla hayat buluyor. Özellikle siz, şehirde yaşayan erkekler, soğuk hava koşullarını da göz önünde bulundurarak aşağıda ele aldığım en sıcak tutan ve en stil parçalara göz atmak ister misiniz? Hemen ardından alışverişe koşacağınızdan eminim. Ocak ayı boyunca bol bol ve doğru alışveriş yapmanız dileğiyle…

kasmir-paltolar

Image 1 of 5

KAŞMİR PALTOLAR
Her erkeğin gardırobunda bulunan ve kış mevsimi için ayrılan en önemli parçalar onlar. Hemen hemen tüm markaların koleksiyonlarında, farklı kesimlerde klasik ve spor detaylarla süslü kaşmir paltolar, bu kış da fazlasıyla görülen parçalar oldu yine. Bu paltoları hem hafta içi hem hafta sonu için jean veya rahat yünlü pantolon, boğazlı kazak, kalın gömlek ve sağlam botlarla kombinleyerek rahat ve spor bir görünüme sahip olabilirsiniz. En moda renkler ise tabii ki başta siyah, açık ve koyu gri, asker yeşili ve lacivert.