Adını ‘Yüz Yıllık Yalnızlık’ ın efsane yazarı Gabriel Garcia Marquez’ in roman kahramanlarının birinden alan ‘Erendira Hotel’ Alaçatı’nın merkezinde, kendine has dokusu, dekorasyonu ve butik hizmeti ile dikkat çekiyor…

Alaçatı’nın merkezinde , gürültüden uzak , her odası ayrı bir tasarıma ve hikayeye sahip, dekoratör Muzna Hanım’ın hayal gücü ve güzel dokunuşları ile Alaçatı’ya yepyeni taze bir soluk getiren ‘Erendira Hotel’ , içine girdiğiniz zaman hikayesiyle sizi karşılıyor.
Haziran 2014 tarihinde açılan ve bu sezon 13 oda ile hizmet veren Erendira, önümüzdeki sezon oda sayısını arttırarak 26 oda ile yoluna devam etmeyi hedefliyor.
Yaz –kış açık olarak farklı bir konsepte imza atan butik Erendira, çocuklu aileler yerine, işletmelerinin öncelikle evlilik yıldönümü kutlamalarının ve süpriz evlenme tekliflerinin yapılacağı, balayı çiftlerinin tercih edeceği, unutulmaz anların yaşanacağı bir yer olmasını hedefliyor.
Misafirlere özel gecelerinde dileklerine göre süprizlerin yapılabileceği otel bünyesinde hizmet veren ‘The Lobster Restaurant’ kendine özgü tasarımlarıyla ünlü Ayvaz Şef’e emanet. İşletme, kış ayları için de , kalacak misafirlerin sağlıklı zayıflayabilecekleri menülerin hazırlıklarına başladı bile…
Alaçati’nın merkezinde , huzurlu, neşesi ve enerjisi eksik olmayan bir kaçamak için ‘Erendira Hotel’ sizleri bekliyor…
www.erendirahotel.com