Yeni yılı mahalle sıcaklığı yaşatan keyifli bir atmosferde, leziz bir menü ve canlı müzik eşliğinde karşılamak isteyenler, Borgo Kitchen + Bar’da bir araya geliyor. Sevilen şarkılara getirdikleri pop – caz yorumuyla dikkat çeken ünlü cover grubu Six Pack ile başlayan gecede, DJ Hassan eğlenceyi en üst noktaya taşıyor. Menüde yer alan ördek, dana pirzola veya kuzu pirzola ana yemek opsiyonları, çorba, soğuk – sıcak başlangıçlar, tatlı ve limitsiz yerli içecekler ise hem gözlere hem de damaklara hitap ediyor.

Akdeniz mutfağından yöresel tatlara uzanan yemekleri, yenilikçi kokteylleri ve canlı müzik performanslarıyla gece hayatını sevenlerin rotasını Ulus’a çeviren Borgo Kitchen + Bar, yılbaşı gecesi için çok özel bir program ve leziz bir menü hazırladı.

Borgo’da yılbaşı gecesi, Düşünme Hiç, Sakın Gelme, Hiç Bana Sordun mu, Ben Böyleyim gibi sevilen parçalara getirdikleri pop – caz yorumuyla dikkat çeken ünlü cover grubu Six Pack sahne alıyor. Saat 22.00’de konsere başlayacak grup, gecenin ilerleyen saatlerinde yerini DJ Hassan’a bırakıyor.

Vichyssoise çorbasından kestaneli sufleye
Borgo’nun yılbaşı menüsünde ise birbirinden enfes tatlar bulunuyor. Soslardan çeşit çeşit ekmeklere kadar tüm lezzetlerin Borgo mutfağında hazırlandığı menü, içleri ısıtan sıcacık bir vichyssoise çorbası ile başlıyor. Soğuk ve sıcak başlangıçların ardından ana yemeğe geçildiğinde ise, et severleri gerçek bir şölen bekliyor. Ördek, dana pirzola veya kuzu pirzola opsiyonları, kış sebzeleriyle birlikte servis ediliyor. Limitsiz yerli içeceğin sunulduğu menüde gecenin finali ise, kışa çok yakışan kestaneli sufle ile yapılıyor.

Yılbaşı gecesinde canlı performanslar ve menünün fiyatı, oturma düzenine göre 300 – 350 TL arasında değişiyor. Yeni yılı Borgo’da karşılamak isteyenler, 0553 960 04 58 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilir.

BORGO YILBAŞI MENÜSÜ
Vichyssoise çorbası (Pırasa, patates, beyaz şarap)

Soğuk başlangıç
Carpaccio tabağı

Sıcak başlangıç
Baklava yufkasında uskumru, karnabahar püresi ile

Ana yemek opsiyonları
Ördek, kereviz salatası ve lahana breze ile
Dana pirzola, balkabağı püresi ve kış sebzeleri ile
Kuzu pirzola, portakallı, havuçlu firik bulguru ve sote sebze ile

Tatlı
Kestaneli sufle

İçecek
Limitsiz yerli içki, soft içecek, çay ve kahve