Bonubon.com, işbirliğinde olduğu ünlü markalarla elit kullanıcı kitlesine aralık ayında iki yeni hizmet sunuyor.

Bonubon.com, öncelikle yılbaşı alışverişini özel bir atmosferde yapmak ve aradığı her şeyi bir arada bulmak isteyen üyelerine sürpriz bir alışveriş şenliği düzenliyor. Birbirinden seçkin 100 markanın katılacağı organizasyon, “Yılbaşı Alışveriş Şenliği” adı altında, 3 Aralık 2013 Salı günü saat 10.30-21.00 arasında Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Etkinlikte Armani Jeans, Porsche Design, Capritouch, Agatha, Riviera Maison, Selamlique, Godiva, Fenix, Bee Goddess, Jacadi, Tumi, Tartine et Chocolat gibi markaların yanı sıra dinlenme alanında Dolce ve Doors Akademi catering hizmeti sunacaklar.

Müzik seçiminden kullanılan dekora kadar her köşesinde iyi düşünülmüş farklı bir öneri ile karşılaşacağınız etkinlikte, tüm sevdikleriniz ve yakınlarınız için özel bir hediye bulmanız mümkün. Üstelik yılbaşı hediye alışverişinizi son dakikaya bırakmadan tüm hediyeleri bir günde tamamlayabilir ya da fikir sahibi olabilirsiniz.

1.000’den fazla ziyaretçi beklenen Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde kapı giriş ücretlerinden elde edilen gelir Darüşşafaka Cemiyet’ine bağışlanacak.

Hediye seçme ve alma süreçlerini zahmetsiz hale getirmeyi hedefleyen Bonubon.com, yılbaşı şenliğinin hemen akabinde seçkin markaların “hediye çekleri”ni satışa sunuyor.

Birçok özel markaların hediye çeklerini bir araya getiren Bonubon.com’un yeni hizmetiyle artık hediye vermek kolaylaşıyor. Moda, aksesuar, mücevher, ev dekorasyonu gibi pek çok alandaki ünlü markaların hediye çekleri Bonubon.com’dan özel tasarım kutular içerisinde sunuluyor ve sevdiklerinize gönderiliyor. Böylece yaklaşan yılbaşında hediye almaya vakit bulamayanlara veya hediye seçmekte zorlananlara Bonubon.com şık bir çözüm sunuyor.