SIRENE LUXURY HOTEL BODRUM MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI…

10

 

Yaz denilince akla tek bir yer gelir: Bodrum. Denizin mavisi ve doğanın yeşilinin ahenginin benzersiz birlikteliğini barındıran Bodrum’da artık Sirene Luxury Bodrum zamanları yaşanacak. Bodrum tutkunlarına lüks kavramının eşsiz dokunuşları ile hizmet vermeyi hedefleyen Sirene Luxury Bodrum açıldı.

Akkanat Holding Turizm bünyesinde yeralan Antalya Golf Kulübü Turizm A.Ş’ye bağlı Yalıkavak’ta kendine ayrılmış muhteşem koyda, 67.000 m2 alana sahip tamamı deniz manzaralı 102 oda ve 13 villadan oluşan, odalarında ve villalarındaki modern dekorasyonunu dünyaca ünlü İtalyan mobilyaları ile tamamlayan Sirene Luxury Bodrum size daha önceden deneyimlediğiniz her şeyi unutturacak.

17

Kim Ege’nin göz kamaştıran maviliğiyle buluşan benzersiz konfora hayır diyebilir ki? Coco Chanel’in de dediği gibi “Lüks rahat olmalı aksi takdirde lüks değildir.” Her türlü detayın ince ince düşünülerek tasarlandığı oda ve villallar, evinizdeki rahatlığı bulmanızı sağlayacak ve size Bodrum’un muhteşem manzarası eşliğinde benzeri olmayan bir tatil yaşatacak.

Sirene Luxury Bodrum, Ege ve Akdeniz mutfağının en özel lezzetlerini tadacağınız restoranları ve barlarıyla 3 adet lezzet durağı dilerseniz yöresel dilerseniz de dünya yemeklerini görsel olarak da etkileyici bir şekilde sunuyor. Tatilin huzur demek olduğunun farkındalığı ile deniz keyfini huzurla buluşturan sahili, biri sonsuzluk havuzu olmak üzere iki açık, bir kapalı yüzme havuzu, havuzlardaki dinlenme alanları ile Ege’de olduğunuzu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

14

 

 

 

Dilerseniz 2 katlı, 2.700 m²’lik geniş alanda hizmet veren Spa ve Fitness merkezi içinde yer alan tuz odası, 3 kese alanı, 24 bakım odası ve Türk hamamı ile sakinliğin tadını çıkaracaksınız.  Dilerseniz de Bodrum eğlencelerine Sirene Luxury Bodrum ayrıcalıklarını yansıtan 4 barı ile de kaliteli içecekler eşliğinde hiç yaşamadığınız kadar eğlenceli bir zaman geçireceksiniz.

Lüksün nefes kesen hali ve benzersiz Ege atmosferini muhteşem bir uyumla bir araya getiren Sirene Luxury Bodrum; iz bırakan çarpıcı davetlere ev sahipliği yapacak. 420 m²’lik modern ve şık tasarımlı balo salonu, 5 kişiden 70 kişiye kadar toplantılar için stüdyoları, nefes kesen deniz manzarasına sahip açık davet alanları ile size özel çözümler sunuyor.

25 yıldır Türk turizm sektöründe öncü rol oynayan Akkanat Holding Turizm Grubu sunduğu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını Sirene Luxury Bodrum ile Bodrum’a taşıyacak olmanın grurunu yaşamaktadır.