“HAPPY HOUR” ARAYANA ÇOK FIRSAT YOK BU SENE BODRUM’DA! RENKLİ VE ÇEŞİTLİ MEKÂNLARI İLE BODRUM’UN HER KÖŞESİNDEN YENİLİK VE HEYECAN ÇIKIYOR. TERCİHİNİZİ YAPMADAN LİSTEMİ MUTLAKA GÖZDEN GEÇİRİN.

1

Image 1 of 3

Bu yazı son dakika tatilcilerine, Ramazan ayının rehavetini üstünden atmak isteyene gelsin... Türkbükü sahilleri bugüne kadar çekirdek çitleyip sahilde yürüyüş yapmak isteyeniyle dolan, mekân mekân gezip dans etmek isteyeniyle taşan bir tatilci lokasyonuydu. İşler artık öyle değil, bu sene kimi ararsanız Yalıkavak’ta! Yazlıkçılar pek mutlu, marinanın yenilenmesi ile evlerinin değeri arttı. E, buna da kadeh kaldırılır! İnşaatçıların yüzü güldü, boş arazilerin her biri yeni inşaat alanı oldu. Oteller dolup dolup taşıyor. Marinadaki lüks teknelere göz ucuyla bakmak yeni “akşam sosyalleşme” durumu... Bak ne kadarda zengin var görüyor musun, ne hayatlar var konuşmaları dökülüyor tatilcinin dilinden...

Billionaire, perşembe, cuma ve cumartesi zenginleri dans ettirirken, Nusret elinde kasap bıçağı masa masa geziyor, Cipriani’nin İtalyan ekibi “Ciao, Come stai?” diyerek sizi Bellini’ye davet ediyor. Kısacası işler tıkırında! Yok, ben bu kadar hava cıva almayayım derseniz Cook Shop yine Ayşe Kazancı ev sahipliğinde kusursuz ve bütçenize uygun hizmet veriyor. Tek sorun karanlıkta yemek yeniyor olması... Fondaki müzik ise bir harika! Mezzaluna ile Kitchenette de yine aynı konforda ve rahatlıkta. Yazın, doğum günü sahiplerinin en büyük sorunu pasta olayına da çözüm gelmiş; marinanın tam ortasında Dolce hizmet veriyor, “Yemek sonrası çaya, hatta tatlı kaşıklamaya da bekleriz” diyorlar.