Cıvıl cıvıl renkleri, hafifliği ve modern tasarımları ile dikkat çeken ünlü çanta markası Kipling, Anneler Günü için çok özel bir etkinlik ve kampanya ile en cazip hediye alternatiflerini sunuyor.

ssdsd

Kipling, bu yıl da annelergününü çok özel bir etkinlik ile kutluyor.Hepimizin hayatında en önemli yere sahip olan “Annelerimiz” in yükünü biraz hafifletmek ve vazgeçemeyeceği bir çanta hediye etmek istiyorsanız Kipling’in Anneler Günü’ne özel “ SİZE ÖZEL KİPLİNG etkinliği tam da size göre.

289 TL.,

7-10 Mayıs tarihleri arasında Akasya AVM Kipling Mağazası önüne kurulacak standı ziyaret ederek, faklı bir nakış tekniği ile üzerine adını yazdıracağınız bir Kipling çanta ile, annenize, onun için kişiselleştirdiğiniz bir hediye verebilirsiniz. Kipling, Anneler Günü’ne özel hazırladığı kampanya ile çok avantajlı bir fırsat da  sunuyor. Anneler günü öncesi Kipling’den 1 ürün alan herkes, 2. üründe yüzde 30 indirim fırsatından yararlanıyor.

Kipling’in birbirinden şık koleksiyonları içinde cüzdan, makyaj çantası, kalemlik, sırt çantası, omuz çantası, laptop çantası ve valiz çeşitlerine kadar farklı ürünler bulunuyor. Cep telefonu, makyaj malzemesi, defter, kalem hatta kredi kartı gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra gözler ve bölmeler büyük rahatlık sağlıyor. Su geçirmeyen, yıkanabilen ve kir tutmayan malzemeden üretilen Kipling’ler, çok uzun süre şıklığını koruyor.

  369 TL

Kipling’in Anneler Günü özel modelleri Kipling mağazalarında ve www.kipling.com.tr ’de…

 

Kipling mağazaları…

Akasya Kipling                                           :  0216 510 57 35

Akmerkez Kipling                                         :  0212 282 22 28

Capitol Kipling                                             :  0216 474 16 40

Kozyatağı Carrefour Nell                      :  0216 448 03 23

Akbatı Kipling                                               :  0212 397 00 41

Nişantaşı City’s Kipling                        :   0212 373 24 61

Online satış                                       :www.kipling.com.tr