Fil’m Hafızası Sunar

Alternatif ve farklı bir sinema içeriği sunan Fil’m Hafızası, Elif Domaniç evsahipliğinde film gösterimleri, yarışmalar ve eğlence dolu bir geceye davet ediyor. Fil’m Hafızası, yaz temalı yeni etkinliğinde, Bloom Ortaköy’de 23 Temmuz’da katılımcıları sinema tutkusu ve eğlencenin bir arada olduğu renkli bir yaz gecesi geçirmeye çağırıyor!

Sinemaseverlere farklı ve alternatif bir sinema içeriği sunmak üzere faaliyet gösteren sosyal sinema platformu Fil’m Hafızası’nın gelenekselleşen Tematik Gece etkinliğinin Temmuz ayı teması “Yaz”. Sinefillerin keyifli bir akşamda bir araya geleceği “Bir Yaz Gecesi Rüyası” etkinliği 23 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20:30’da Ortaköy Bloom’da gerçekleşecek. Modaya seksi bir dokunuş katan harness tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımcı Elif Domaniç’in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan etkinlik, kısa film gösterimleri ile başlayıp eğlenceli yarışmalarla devam edecek. Katılımcılar sıcak yaz gecelerine, tatile ve yaz aşklarına dair heyecanların, geceye özel seçilecek kısa filmlerdeki yansımalarına tanık olacak. Aynı zamanda ödüllü yarışmalarla da farklı ve renkli bir deneyim yaşayacaklar.

Etkinliğin mekan sponsorluğunu Bloom, medya sponsorluğunu 2F Magazine, Beyogluin.com ve 10sayfa.com üstlenirken, Karaköy’ün yeni ortak çalışma ortamı Yazane geceye proje desteği sağlıyor.

“Bir Yaz Gecesi Rüyası” biletlerini Biletix web sitesinden ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

 

twodaysinsummergal

Image 1 of 6

Two Days in Summer (2014)

İtalya / Luca Dal Canto / 19'
16 yaşındaki Andrea yaz tatilini çok sıkıldığı aile çiftliğinde geçirmektedir. Akrabası Genio ve onun genç kız arkadaşı Lunia'nın gelişiyle bir anda işler değişir. Lunia İtalyan ressam Amedeo Modigliani'nin modellerinden birine çok benzemekte ve onunla aynı adı taşımaktadır. Andrea unutamayacağı bir yaza ve maceraya merhaba der.