Büyükada’nın en bakir koyu Viranbağ’da konumlanan Yada Beach Club, geniş kapasiteli plajı, masmavi denizi, özel lezzetlerin sunulduğu restaurantı ve happy hour partileriyle bu yaz huzur, keyif ve eğlenceyi bir arada yaşatacak.yada-beach-g

 

Ege koylarının yalın ve şık çizgisini Büyükada’ya taşıyan ve adanın en özel koyunda yer alan Yada Beach Club, sizlere gün boyu güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız, birbirinden özel lezzetler eşliğinde adanın keyfini doyasıya yaşayacağınız, İstanbul’un yanı başında eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Sabah 10.00’dan gece 02.00’ye 180 kişi kapasiteli plajıyla hizmet veren Yada Beach, sabahları adanın huzur veren manzarasında leziz ada kahvaltısıyla güne başlayıp, akşamüzeri gün batımını keyifli müzikler eşliğinde sonlandırabileceğiniz masalsı bir atmosfer sunuyor.

Gün içerisinde bir şeyler atıştırmak veya içkisini yudumlamak isteyenler için plaja servisi bulunan Yada Beach, akşamları ise Akdeniz mutfağı ve Yada Sushi&Seafood’un en özel lezzetlerini 120 kişilik restoranında sunuyor. Akdeniz mutfağının öne çıkan lezzetleri şef Sadık Dursun ve İbrahim Çağan’ın, yaz mevsiminin vazgeçilmez lezzeti mezeler Alaçatı Eflatun’dan tanıdığımız lezzet perisi Nalan Hanım’ın, sushiler ise Yada ‘nın usta sushi şefi Jampa Sudson ‘ın elinden çıkıyor. Menüde yer alan deniz mahsulleri ise balıkçılardan günlük olarak temin ediliyor. Cuma akşamları canlı müzik, hafta sonları DJ eşliğinde özel partilere de ev sahipliği yapacak Yada Beach’te haftanın tüm yorgunluğunu unutacaksınız.

yada-beach-g1

Büyükada iskelesinden kalkan özel ‘’Yada’’ tekneleriyle misafirlerini 10 dakika süren kısa bir yolculukla adaya ulaştıran Yada Beach, hazırlıksız gelen misafirler için plaj ürünlerinin bulunduğu sevimli dükkanı ile ihtiyacınız olan her şeyi hizmetinize sunuyor size ise adanın keyfini çıkartmak kalıyor.
Plaj misafirlerinin yanı sıra koya demirleyen özel teknelere de yemek servisi sunan Yada Beach, teknelerinde vakit geçirmek isteyen misafirlerine de lezzet ve keyif vaat ediyor.
İşletme danışmanlığını Aydın Samanlı’nın üstlendiği Yada Beach Club, deneyimli ekibi, misafirlerinin her anını kusursuz geçirmesi için tüm detayların düşünüldüğü ayrıcalıklı hizmeti ve kaliteli servisiyle misafirlerini Büyükada’nın en eşsiz koyunda ağırlıyor.