Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
BİR GÜNCEL PANAYIR OLARAK, "Cİ" | TrendSetter İstanbul

Trendsetter’ın isteği üzerine alıcı gözle gezdiğimiz fuardaki genel izlenim, giderek uluslararası hale gelen fuarın, her yeni yıl, bir sonrakine inandırıcı seviyede umut devretmesi yönünde.

1

Image 1 of 8

• Fuarda hemen tüm galericiler, stantları birbirinden ayıran duvarların ve halıların kalitesizliğinden yakındı. Aydınlatmaların da ortalama oluşu, cabası. Bunlar, galeriler ve yapıtların imajlarına zarar veriyor.
• Fuar temizliğine çok dikkat edilmiyor. Dışarıdan getirilmeyen ve mekândan alınabilen yiyecek içecekler yine de çok pahalı bulundu.
• Kontrol mekanizmasındaki eksiklik ve hata yapmama endişesi nedeniyle, ilgisiz birçok kişiye giriş kartı ve davetiye verilmesi, fuarın asıl profesyonel katılımcı ve izleyicilerini zor durumda bıraktı.
• Türkiye/İstanbul’a biranda bunca yabancı galerici ve sanatçının giriş yapmış olması, ülkedeki galericileri bu karmaşanın daha farkında ve hazırlıklı davranmaya itmiş gibi görünüyor.