İstanbul’un orta yerinde, etkisinden kurtulamayacağınız bir gece yaşamak istiyorsanız Nomads İstanbul’da buluşalım…

Nomads İstanbul, özel geceler ve kutlamalar için de vazgeçilmezleriniz arasında konumlanacak. Bekarlığa vedalarınızı, kına gecelerinizi unutulmaz bir eğlenceye dönüştürmek artık imkansız değil. Kendinizi çöl saraylarında misafir gibi hissedeceğiniz Nomads’te geleneksellikten biraz ayrılıp günümüz eğlencesinde bir kına gecesi yaşamaya hazır olun. Tasarımıyla klasik Arap evini yansıtan Nomads İstanbul mistik eğlence anlayışını Arap ve Türk müziğiyle harmanlayarak, farklı bir ambiyans arayanlar için ideal bir mekan olma özelliği taşıyor. Sizin en özel ve güzel zamanlarınıza şahitlik etmek için hazır bekliyor.

Orta Doğu’nun kendine has lezzetlerinin buluştuğu şehvetli tatlılar, damak zevkinin en yaratıcı yemek ve mezeleri Nomads’te sizleri bekliyor. Pazar ve pazartesi akşamları hariç her gece açık olan Nomads,  Fusion oryantal dans performanslarıyla Arap müziğinin ateşini ruhunuzda hissettirmeye hazır.

Doğu ve Batının sentezi haline gelen Nomads’te kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. En özel gününüzde kaftanınızı giyip, tülünüzü takıcak, benzersiz kına gecenizi sevdiklerinizle doyasıya yaşayacaksınız.

Nomads İstanbul’un dans ve müzik performansına gelecek olursak, Dj Adil Topçu eğlencenin dozajına göre ritmin akışını belirlerken; Türkçe ve yabancı müzik arşivinden en hareketli parçaları “mix” çalarak konuklara unutulmaz bir keyif yaşatıyor. Nomads İstanbul, ünlü zenneleri,  Fas asıllı dansözleri ile konservatuar eğitimi almış dansçıların fusion oryantal performanslarını sergilediği özel bir dans grubuna sahip olup gece boyunca unutamayacağınız şovlar sergileyecekler. Dansçıların gösterileri ile renklenen Nomads İstanbul gecelerinin interaktif eğlence anlayışını tamamlayan Müslüm Döner’in darbuka şovu ise kulaklarınızın pasını silecek.

Bilgi ve rezervasyon için;
Adres: Muallim Naci Cad. No:65, Ortaköy/İstanbul
Telefon:(0212) 258 0777

www.nomads.nl/istanbul
istanbul@nomads.nl