İtalyan mutfağının seçkin lezzetlerini küçük dokunuşlarla yorumlayan All Eatalian, keyifli bahçesi, sade ve şık restoranıyla seçkin müşterilerine İstanbul’da Akdeniz ruhunu yaşatıyor.

Damak tadından ödün vermeyenlerin Bahçeşehir’deki buluşma noktası All Eatalian, gerçek odun ateşinde hazırlanan lezzetleriyle fark yaratıyor. Defne villalarında hafta boyunca 11:00-23:00 saatleri arasında hizmet veren mekân, bir cephesinde kafe ve bar konseptiyle gençlere, bir diğer cephesiyle ailelere hitap ediyor. Lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren All Eatalian; zengin menüsü, rahat ortamı, kaliteli servisiyle ünlü isimlerin uğrak yeri olurken, dizi çekimlerine de ev sahipliği yapıyor. Tamamı İtalyan lezzetleriyle donatılmış menüsünde en çok tercih edilenler arasında ekşi mayalı incecik hamuru, özel formül All Eatalian sosu, kaliteli ve taze malzemeleriyle pizzalar yer alıyor. Keçi ve tulum peynirinin harmanı Rimini salatası ve All Eatalian burger, vazgeçilmezler arasında bulunuyor.

Ayrıca Leonardo di Pollo, minestrone çorba, atıştırmalık bruschetta, deniz mahsullü risotto, özel baharatlar ve soslarla hazırlanan taze makarnalar, çocukların vazgeçemediği köftenin İtalyan yorumu, All Eatalian mini polpette, tiramisu ve damakları fetheden Calzone Nutella keşfedilmeyi bekliyor.

Birbirinden leziz bu tatlar; seçkin biralar ve İtalyan şaraplarının yanı sıra Türkiye’nin butik şaraplarıyla eşleştirilirken, günün her saatinde keyifli zaman geçirmek isteyenlere cazip seçenekler sunuyor.

 

Adres: Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Kemal Sunal Caddesi Ebabil Sokak Defne 3 Blok No:6/B Başakşehir

Telefon: (0212) 450 40 50                                                                                                  
Web: www.alleatalian.com.tr