Bir festivalden öte coşkulu bir buluşmaya dönüşen Babylon Soundgarden Festivali’nin beşincisi, bu sene 23 Mayıs Cumartesigünü Babylon Kilyos’un yeşille maviyi buluşturan etkileyici doğasında gerçekleştirilecek. Babylon Soundgarden gün boyu sürecek Babylon ruhunu taşıyan etkinlikler ve keyifli bir müzik programı ile yazı karşılamaya hazırlanıyor.

Doğanın iyi müzikle buluştuğu Babylon Soundgarden, bu yıl yeni ve daimi evine yerleşiyor. Bu seneyle birlikte Babylon Kilyos’ta gerçekleştirilecek festival, her yıl olduğu gibi gün boyu devam edecek etkinliklerin yanı sıra, çok yakında açıklanacak yerli – yabancı DJ’ler ve grupların performanslarına ev sahipliği yapacak. Festivalin gelenekselleşen aktiviteleri de bu yıl yine ziyaretçilerine festivalin tadını çıkarmaları için sayısız fırsatlar sunacak. Bu sene Lindy Hoppers dans topluluğu ile Electro Swing, Radyo Babylon ile Silent Disco, Babylon ruhunu taşıyan ürünlerle Babylon Pazarı Babylon Soundgarden’da taze bir bahar havasında deniz kıyısında doğanın ve iyi müziğin tüm gün keyfini sürmek isteyenlerle buluşacak.

Babylon Soundgarden festivalinin avantajlı fiyatlarla satışa çıkan ön satış biletleri bugünden itibaren Biletix ve Babylon Gişe’den temin edilebilecek.

g