Baba Sahne’nin ödüllü prodüksiyonlarından ‘Caligula’ ve “Aşk Ölsün” ile Caner Güler’in eğlenceli gösterisi “Sen Gülersen, Caner Güler”, Baba Sahne’de seyirciyle buluşuyor.

Bulgar yazar Stefan Tsanev’in kaleme aldığı, Ragıp Yavuz’un yönettiği Kanlı Komedya ‘Caligula’da Levend Öktem, Ahmet Saraçoğlu, Ecem Üstündağ ve Pınar Coşkun birlikte rol alıyor. Oyun, sanata ve edebiyata katkılarıyla olduğu kadar, halkına ve çevresine yaşattığı zorbalık, vahşet ve sapkınlıklarıyla da tanınan Roma İmparatoru Caligula’nın hikâyesi üzerinden, halkın özgürlük ve demokrasi arayışına eleştirel ve trajikomik bir yaklaşım sunuyor. Kanlı Komedya ‘Caligula’, 18 Mart 2019 Pazartesi ve 26 Mart 2019 Salı akşamları 20.30’da seyirciyle buluşacak.

Tiyatroseverleri ilişkilere, gündelik hayata dair hem eğlenceli hem de hüzünlü bir sorgulamaya davet eden “Aşk Ölsün” ise; 24 Mart 2019 Pazar günü saat 16.00’da sahnelenecek. Günay Karacaoğlu’nun tek başına rol aldığı “Aş kÖlsün”, sevmek ve sevilmek üzerine kurgulanmış trajikomik bir hayat hikâyesi… Murat İpek’in yazdığı, Barış Dinçel’in yönettiği kahkaha dolu oyun aynı zamanda Baba Sahne’nin ilk prodüksiyonu.

Aynı günün akşamında, saat 20.30’da ise; çok sevilen dizilerin başarılı senaristi Caner Güler’in kişisel talihsizliklerinden renkli bir seçki sunduğu eğlenceli gösterisi “Sen Gülersen, Caner GülerBaba Sahne’ye konuk olacak. “Ayrılsak da Beraberiz”, “Çocuklar Duymasın”, “Yarım Elma”, “Seksenler”, “Yasemince”, “En Son Babalar Duyar”, “Emret Komutanım” gibi onlarca dizinin senaryosuna imza atan Caner Güler, bu defa eğitimini aldığı asıl iş olan oyunculuğu yapmak üzere sahneye çıkıyor ve yaşadığı gerçek olayları anlattığı “Sen Gülersen, Caner Güler” adlı tek kişilik gösterisiyle güldürüyor.