Aşkın Arsunan, Ceyda Köybaşıoğlu ve Batu Şallıel

The Galliard, her Salı ve her Perşembe günü saat 21:00’ de, usta müzisyen ve kompozitör “Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’’ i ağırlıyor!

Jazz günleri ve farklı konseptiyle Etiler’ e yeni soluk getiren, lezzet ile keyfi birleştiren The Galliard, her Salı ve her Perşembe günü saat 21:00’ de, usta müzisyen ve kompozitör “Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’’ i ağırlıyor! Aşkın Arsunan’ ın piyaono ile eşlik ettiği müzik ziyafetine, kontrbas ve vokalde Ceyda Köybaşıoğlu saksafonda Batu Şallıel eşlik ediyor!

Benzersiz bar konsepti, kokteyl çeşitleri ve leziz yemekleriyle Etiler’ de fark yaratan The Galliard, zengin menü içeriğini ve şık ambiyansını jazz müziği ile tamamlıyor. Hafta içlerine yeni bir soluk getiren The Galliard, her Salı ve her Perşembe saat 21:00’ de Aşkın Arsunan ve Jazzino Band’ i ağırlıyor. Ceyda Köybaşıoğlu’ nun kontrabas ve vokalde,Aşkın Arsunan’ ın piyano, Batu Şallıel’ in saksofonda bulunacağı jazz gecelerinde, The Galliard keyifli saatlere ev sahipliği yapıyor. Şehrin merkezi Etiler’ de, baharla kapılarını bahçesine açan The Galliard, hafta içinin rutinliğine jazz müzikle en iyi alternatif oluyor. Hafta içlerine renk katmak, iyi müzikle, birbirinden leziz kokteylleri yudumlamak için The Galliard’ da yerinizi mutlaka ayırtın…

22 – 29 Nisan 2014, 21:00
The Galliard Restaurant & Bar, Beşiktaş