Online sanat platformu Art50’nin sunduğu farklı seçeneklerle yaşam alanlarınızı renklendirmek çok kolay.

ozlempaker

Image 1 of 4

30 Ekim 2014, Istanbul... Sanatla yaşamayı bir hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin online sanat platformu Art50, portföyündeki eserleri birbirinden cazip seçenekler halinde beğeninize sunuyor. Fotoğraf, yağlıboya, litografi, suluboya, kağıt üzerine mürekkep ve karışık teknikteki eserlerin bulunduğu seçki 6 kategoriden oluşuyor.

Süper İkililer’de yan yana sergilendiğinde birbirini tamamlayan ve öne çıkaran eserler yer alıyor. Özlem Paker’in Multiply serisinden yepyeni eserler ve Özgür Demirci’nin yeni Kuş Hikayeleri serisi bu kategoride.
Küçük Mutluluklar’da yer alan ufak boyuttaki eserleri ister tek başlarına küçük bir mekanda sergileyerek, ister benzer ebatlı eserlerle veya daha büyük tablolarla birleştirerek kendi sanat alanınızı oluşturabilirsiniz. Bu kategoride öne çıkanlar Emre Meydan’ın diptik manzara eseri ve Saliha Yılmaz’ın portre eseri.
Pastoral Peyzajlar’da ise izleyeni doğanın renklerine, huzuruna ve güzelliğine davet eden eserler bulunuyor. Yağlıboyadan litografiye, birbirinden farklı tekniklerde üretilen eserler her doğa severe istediğini sunacak nitelikte.