7 Aralıkta gerçekleşecek yeni ay tüm burçları etkiliyor! 

Ayrıntılı Aralık ayı astroloji yorumunuz için; 

 

Yazı: Dr. Sami Özbaş Soysel

 

KOÇ
7 Aralık’ta gerçekleşecek yeniay, macera niteliğindeki başlangıçlara işaret ediyor. Hesap kitap yapılmamış şeyler sonradan karşınıza ek ders olarak çıkabilir. Tedbirli olmakta fayda var. 22 Aralık’taki dolunay, eğer tamamen risk alarak yola çıkmamışsanız olumlu ve destekleyici sonuçlar doğuracak.

 

 

BOĞA
Bu ay gerçekleşecek yeniay, sizi maddi açıdan risk almaya teşvik edecek gelişmeleri tetikleyecek. Özellikle arkadaşlarla yapacağınız maddi alışverişlere dikkat etmenizde fayda var. 22 Aralık dolunayı ise ticaret, eğitim ve iletişim işleriyle uğraşanlar için biraz stresli olabilir ancak beklenen destek gelecek.

 

 

İKİZLER
7 Aralık yeniayı, yeni bir ilişkinin ya da bir ortaklık anlaşmasının habercisi olabilir. Eşinizin hayatındaki yeni bir gelişme sizi de etkileyecek. Ortak hareket etmenin gerekli olduğu ilk adımlar ise kazanç getirecek. Önünüzü görmekte zorlanacağınız hamlelere dikkat! 22 Aralık dolunayı maddi konularda dengede kalmanız gerektiğine işaret ediyor.

 

 

TERAZİ
7 Aralık yeniayı, uzlaşma ve arabuluculuk gerektiren bir konuyu gündeminize taşıyabilir. Bir gezi planı ya da yeni bilgiler edineceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. İşlerinizi rahatlatacak yeniliklere açık olmakta fayda var. 22 Aralık dolunayı, üzerinde çalıştığınız ya da daha önce temellerini attığınız bir işin sonuçlanmasına vesile olacak.

 

 

AKREP
Bu ay gerçekleşecek yeniayla birlikte maddi konular, bu alandaki uzun vadeli planlar ve daha önce kullanmadığınız maddi kaynaklar gündeme gelebilir. Hesapsız harcamalar ve zorunlu maliyetler sizi zor durumda bırakmasın; tedbirli olmanızda fayda var. 22 Aralık dolunayı, uzaktan gelecek bir habere ya da bir yolculuk planına işaret ediyor.

 

 

YAY
7 Aralık yeniayı burcunuzda olacak. Kendi adınıza atacağınız adımlar, aileden birilerinin sizin için yapacağı ya da karşılıklı yapacağınız fedakârlıklar eşliğinde ilerleyecek. Esnek davranmaya çalışın. 22 Aralık dolunayı, ödeme takviminizdeki bir aksaklık sebebiyle stresli bir dönem yaratabilir.

 

 

YENGEÇ
Bu ay gerçekleşecek yeniay, yeni bir iş, proje ya da alışkanlıklarınızla ilgili yeni bir niyete işaret ediyor. Hayatınıza yeni giren insanlar hem destekleyici hem de yanıltıcı etkiler yaratabilir. Objektiflikten uzaklaşmayın. 22 Aralık dolunayı burcunuzda olacak ve alacağınız kararları etkileyecek.

 

 

ASLAN
7 Aralık yeniayı, riskli yatırımlar veya heyecan uyandıran finansal girişimler için cezbedici konuları karşınıza çıkarabilir. Bir aşkın alevlenmesi ya da yeni bir bebeğe ilişkin haberler alabilirsiniz. 22 Aralık dolunayı ise hesap etmediğiniz durumların doğuracağı beklenmedik sonuçlara işaret ediyor.

 

 

BAŞAK
Bu ay gerçekleşecek yeniayla birlikte evde yeni bir düzen kurabilir ya da aile ilişkileriyle ilgili aldığınız kararlar doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Aileyi ve evi ilgilendiren konularda eşinizle birlikte hareket etmeniz önemli. 22 Aralık dolunayı da sosyal çevrenizde yaşanacak bazı gelişmelere işaret ediyor.

 

 

OĞLAK
Bu ay gerçekleşecek yeniay, kendinizle baş başa kalacağınız, kendinize zaman ayırarak hayatın rutininden sıyrılacağınız, size dinginlik verecek aktivitelere başlamak için iyi bir fırsat olabilir. 22 Aralık dolunayı, ilişkilerde ve ortak hareket etmeyi gerektiren durumlarda dengede kalmanın zor ama gerekli olduğu hâllere işaret ediyor.

 

 

KOVA
7 Aralık yeniayı, özlediğiniz sosyal ortamlara yeniden girmek için iyi bir zamanlama olabilir. Ancak bu ortamların maddi açıdan sizi zorlaması keyfinizi kaçırabilir. Yine de yeni insanlar, yeni gruplar ve ekip çalışmaları enerjinizi yükseltecek. 22 Aralık dolunayında işlerinizi toparlamanız, zamanınızı iyi
yönetmeniz ve günlerinizi verimli geçirmeniz önemli.

 

BALIK
Bu ay gerçekleşecek yeniayda, işlerinize yenilik katma imkânı bulacak; girişimci, talepkâr ve yenliklere açık olmanın faydasını göreceksiniz. Planlı, programlı hareket edip tamamen hayal ürünü bir şeyi takıntı halinde getirmediyseniz her şey yolunda demektir. Ancak, 22 Aralık dolunayı aşk hayatınızda aksaklıklar yaratabilir.