SHANGRI-LA BOSPHORUS, ISTANBUL’DA ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL SÜRPRİZLER
Asya kültürünün zarif dokunuşlarıyla tasarlanan, üstün servis kalitesi ve konukseverlik anlayışıyla konaklama sektörüne farklı bir boyut getiren Shangri-La Bosphorus Istanbul Mayıs ayı’nın en önemli günü için, annelere özel farklı programlar sunuyor.

 İki kıtanın buluşma noktasındaki Shangri-La Bosphorus, Istanbul, annelerinize unutulmaz bir gün yaşatmak için sizleri zengin kahvaltı seçenekleri ve Dünya mutfağından enfes lezzetlerin sunulduğu Executive Şef, Cyril Arrouard’un yönetimindeki IST TOO Restoran’a davet ediyor. 15 Mayıs 2014, Pazar günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Anneler Günü Brunch’ında, annenizle birlikte enfes lezzetlerin ve mükemmel hizmet kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Anneler, şampanya kokteylini yudumlarken, minik şefler ise oyun köşesinde annelerine özel olarak hazırladıkları kekleri armağan edebilir. Farklı tatların bir arada sunulduğu Anneler Günü Brunch’ı KDV dahil  kişi başı 169 TL.

 Şehrin en keyifli buluşma noktası Lobby Lounge, Anneler Günü’nü çikolata ve çilek konsepti  ile kutluyor.  Zengin tatlılar, çikolata şelalesi, çilek ve 101 çeşit çayın eşlik ettiği lezzetli atıştırmalıklarla Anneler Günü’nü tadına doyamayacağınız bir keyife dönüştürebilirsiniz. Lobby Lounge’da sunulan ve sınırsızca tadabileceğiniz tüm lezzetler kişi başı KDV dahil sadece 68TL.

 Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un geleneksel Uzakdoğu felsefesini, Türk kültürünün karakteristik özellikleri ile birleştirerek misafirlerine sunan CHI, The Spa’da ise Anneler Günü’ne özel bakım paketi ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Toplam 445 TL değerindeki 45 dakikalık Geleneksel Türk Hamamı ve 60 dakikalık Philippine Hilot Masajı’nı içeren bakım paketi, Anneler Günü’ne özel 320 TL.

 Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un anneniz için sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı değil. İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip olan, Asya mimarisini yalın ve sofistike çizgilerinin modernize edildiği detayları ile dikkat çeken odaların keyfini ise %20 indirim ayrıcalığı ile annenize hediye edebilirsiniz.

 İLETİŞİM İÇİN:                  

Deniz Topsever – Shangri-La Bosphorus, Istanbul İletişim Müdürü

Tel: (90 212) 310 5174 E-mail: deniz.topsever@shangri-la.com Website: www.shangri-la.com