Ağustos ayı tatil ayı. Bu ay planlarınızda her ne varsa, Netflix ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz! Çünkü bu ay da Netflix’te bir sürü güzel yapım sizi bekliyor!

 

 

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ 

OZARK
Kartel, Snell’ler ve Langmor’ların hepsi Byrde’leri Ozarks’ta yarattıkları yeni yaşamı yok etmekle tehdit ettikleri için her taraftan tehlikeyle karşı karşıya.

 

DISENCHANTMENT
Matt Groening’in bu animasyon dizisi, çok içen bir prenses, onun girişken elf yoldaşı ve kendi kişisel şeytanıyla başına gelen talihsizlikleri anlatıyor.

 

INSATIABLE
Bu karanlık dizide, güzellik yarışması koçuna dönmüş gözden düşmüş bir medeni hukukcu, intikamcı ve sindirilmiş bir ergene avukatlık yapıyor.

 

72 DANGEROUS ANIMALS: ASIA
Keskin dişlerden, zehirli pençelere hepsi ölümcül silahlara sahipler. Ama hangi yaratık en acımasız olma tahtına sahip olacak?

 

 

LA CASA DE LAS FLORES
Bu kara mizah komedi dizisinde bir aile işletmesi olan çiçekçinin görünen mükemmel yüzü, işlevsiz sırları olan büyük karanlık yüzünü gizliyor.

 

GHOUL
Çaylak bir askeri sorgucu, gizli bir gözaltı merkezine gelir ve burada tutulan teröristlerin bir kısmının bu dünyadan olmadığını keşfeder.

 

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

 

MR. SUNSHINE
1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendisini ABD’de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönemeçte Kore’ye döner ve asil bir kadına aşık olur.

1 2 3 4