Turizm sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan EMITT bu yıl 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenecek. Accor Hotels bu önemli etkinlik süresince fuar katılımcısı olan misafirlerine %25 oranında indirimli fiyatlarla hizmet verecek.

DSC_3676-copy

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı – Emitt, ilk kez 1997 yılında Voyager Uluslararası Turizm ve Tatil Fuarı adıyla Tepebaşı’ndaki Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. 16 yıl içerisinde dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla bölge sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Otel İşletmeleri, Turizm İşletmeleri, Tur Operatörleri, Seyahat Acentaları, Turizm Tedarikçileri, Resmi Kurumlar, Diplomatik Temsilcilikler, Etkinlik Organizatörleri, Akademik Kurum Ve Kuruluşlar, Diğer Turizm Faaliyetleri, Basın gibi geniş bir katılımcı kitlesine sahip olan EMITT Turizm Fuarı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Her yıl gücü giderek artan EMITT Turizm Fuarı’nın bu yılki katılımcıları ibis Esenyurt, Novotel Zeytinburnu, ibis Airport ve ibis Zeytinburnu otellerinde Emitt dönemindeki konaklamalarında %20 oranında indirimli fiyatlarla konaklayarak hem Accor’un benzersiz misafir deneyimini yaşayacak hem de sektörün bu en önemli etkinliğinde yer alarak turizmin Türkiye’deki gelişimine katkı sağlayacak.
Konaklama sektörünün lider oyuncusu Accor Hotels misafir hizmetlerine getirdiği yeniliklere ek olarak hem çalışanı hem de misafirlerini merkeze alarak stratejilerini belirleyerek dünyadaki önemli zincir otellerden biri haline geldi. Sosyal sorumluluk projelerine ek olarak kadınların çalışma hayatındaki pozitif ayrımcılık ile daha etkin bir şekilde çalışma hayatında var olmalarını da hedefleyen grup bu şekilde fırsat eşitliği ilkesinin de arkasında olduğunu gösteriyor.

 

Rezervasyon için;

Caner Karamahmut
Accor Satış Yetkilisi / Accor Sales Executive
Satış ve Pazarlama Departmanı
Sales & Marketing Department
Tel.      +90 212 414 39 39
Caner.karamahmut@accor.com