Bu yaz kendinizi unutulmaz bir deniz tatiliyle ödüllendirecekseniz, valizinizi hazırlamaya başlamadan önce size özel stil önerilerimize bir göz atmanızda fayda var.

 

9575843994_af2fbdbbe2_o

BODRUM: EGE’NİN EN GÜZELİ

İster lüks bir resort’ta, ister de şirin bir pansiyonda kalın, Bodrum’un tadı hiçbir zaman değişmiyor.

Kayalıklı plajlarda büyük yastıklar üzerinde denizi seyretmek, en eğlenceli beach club’larda veya gizli kalmış koylarda arkadaşlarınızla sıcacık bir gün geçirmek, sahilde ayaklarınızı kuma gömüp denizin sesi eşliğinde lezzetli balıkların tadına bakmak veya hava karardığında merkeze inip hediyelik eşyacıları, yerel sanatçıların dükkânlarını gezip en çılgın partilerin düzenlendiği kulüplerde keyif çatmak istiyorsanız, Bodrum tam size göre. Bölge, tarihi zenginliklerine ve mimari güzelliklerine rağmen, sadece ve sadece deniz keyfi yapmak isteyenlerin de bir numaralı tercihi. İster bir halk plajında, isterseniz de sahilde minik bir butik otel veya süper lüks bir resort’ta, Bodrum’da yaz tatilinizin en güzel günlerini geçirmeniz mümkün.
Burada hayat bir dakika olsun durmuyor. Sabahları mandalina reçelli kahvaltıları takip eden deniz sefasından sonra, akşam olunca herkes Bodrum’un keyfini olabildiğince dolu bir şekilde çıkarmaya çalışıyor. Bodrum Yarımadası’nda, beyaz damlı kümbetler, bazilikaların yanı sıra dağların yamaçlarına yeni yapılan lüks villalar da artık klasik manzaralardan biri oldu. Gündoğan, Türkbükü, Yalıkavak, Akyalar, Gümüşlük gibi rüstik kasabalar ise Bodrum’a gidince keşfetmeniz gereken yerlerden. İster günübirlik Aspat’a gidip tüm gün özel plajda keyif çatın, isterseniz de akşam sevdiklerinizi toparlayıp Gümüşlük’ün sahil lokantalarında sütte levrek yiyin… Gitmişken, Bodrum’un dünyaca ünlü sandaletlerinden bir çift edinmeyi de unutmayın sakın!

BALENCIAGA-1595-TL

GÖZLÜK, BALENCIAGA

 

HOTIC

TERLİK, HOTİÇ

 

Untitled-2

ŞORT, MANGO

 

ZEKI-359-tl

BİKİNİ, ZEKİ TRİKO,

 

Untitled-3

T-SHIRT, TWIST

1 2 3 4 5