42 MASLAK; Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatın merkezi olarak konumlandırdığı 42 Shopping Mall’da çocuklara yönelik “Sihirbaz Okulu”, yılbaşı alışveriş şenliği, yeni yıl süslemeleri, resim ve heykel atölyeleri gibi etkinlikleriyle 20 Aralık – 10 Ocak tarihleri arasında misafirlerini bekliyor.

Modül İstanbul Yılbaşı Alışveriş Şenliği – “Christmas Pop-Up Event”
Modül İstanbul, 22-30 Aralık tarihleri arasında Türk Lezzet Müzesi katında yer alacak özel stantları ile yeni yılda sevdikleri için en özel hediyeyi seçmek isteyenleri bekliyor. Modül İstanbul’da ev tekstili, dekorasyon, giyim, çanta, aksesuarlar, özgün takılar,çocuk oyuncakları, ayakkabı gibi çok sayıda farklı markalar ve ürünler yer alıyor.

Sihirbaz Okulu Çocuk Etkinliği
Etkinlik dünyasına yepyeni bir akım getiren çocukların eğitici ve eğlenceli dünyası IMAGINEER KIDS Sihirbaz Okulu, hem aktiviteleri hem de tiyatroyu bir araya getiren konseptiile 22 – 30 Aralık tarihleri arasında, çocuklara sihirli bir dünya sunuyor. Hayallerindeki sihir dünyasına kitaplar ve filmler aracılığıyla ulaşan çocuklar, şimdi o dünyaya adım atacak ve birer sihirbaz olacaklar. Bir seansı 60 dakika süren ve 42 Shopping Mall’un beşinci katında gerçekleştirilecek etkinliğin sonunda çocuklar, Sihirbaz Okulu’nda çektirdikleri fotoğrafları ve kendilerinin tasarlayacağı sihirbaz asalarını alabilecekler.