Netflix, orijinal anime kataloğunu başarılı bir şekilde genişletmeye devam ediyor.

Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen ‘Anime Lineup Presentation’ etkinliğinde önümüzdeki yıl için anime severleri heyecanlandıracak yeni yapımlar duyuruldu.

İşte heyecanla beklediğimiz yapımlar;

Rilakkuma and Kaoru

Otuzlu yaşlarındaki bir kadın, dairesini orada ikamet etmeye karar veren bir oyuncak ayı ile paylaşmaya başladığında, hayatın sırrının bazen dinlenmek kadar basit olduğunu fark eder. Japonya’daki en popüler karakterlerden biri, bu stop-motion animasyon serisinde 19 Nisan 2019’da Netflix ekranlarında olacak!

 

 

 

NEON GENESIS EVANGELION

M.S. 2015 yılında, Tokyo 3 şehri Angels olarak bilinen güçlü yaratıklar tarafından saldırı altındadır. Kahin Shinji Ikari, dünyayı yerle bir eden Angels adlı yaratıklarla savaşmak için Evangelion adı verilen robotlardan birinin pilotluk görevini üstlenir. İnsanlığın kaderini belirleyecek savaş şimdi başlıyor. Angels adlı canavarlar tam olarak nedir? Genç pilotların ve insanlığı nasıl bir kader bekliyor? Bu sorular 2019 sonbaharında Netflix’te cevap bulacak! Ayrıca NEON GENESIS EVANGELION, EVANGELION: DEATH TRUE² ve THE END OF EVANGELION da Netflix’te yayınlanacak diğer Evangelion animeleri arasında yer alıyor.

 

 

 

Knights of the Zodiac

SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac, reenkarnasyon ile yeniden doğan Yunan tanrıçası Athena’nın yeminli muhafızları olan “Knights” adlı genç savaşçıların maceralarını konu alıyor. Şövalyeler, seçtikleri burç takımyıldızlarına dayanan güçlü zırhlar giyer ve kendilerini Knights of the Zodiac olarak adlandırır. Şövalyeler, insanlığı yok etmeye çalışan güçlü Olimpos tanrılarına karşı verilen savaşta Athena’ya yardım ederler. Şövalyelerin Olimpos tanrılarına karşı verdiği mücadele 2019 yazında Netflix’te!

 

 

 

7SEEDS

Yakın gelecekte, dev bir göktaşı Dünya ile çarpışacak ve insanlık dahil tüm canlı organizmalar gezegenin yüzünden silinecektir. Bu sonucu öngören hükümet, insan neslinin devamını sağlamak amacıyla ‘Project 7SEEDS’ adlı bir proje ile yedişer kişilik genç erkek ve kadınlardan oluşan beş grubu en kötü senaryoya karşı hazırlayacak ve her katılımcı ıssız bir adada hayatta kalabilmek için yollar arayacaktır. 7 kişinin kaderi Nisan 2019’da Netflix ekranlarında!

 

 

ULTRAMAN

Ultraman’ın olaylarından bu yana geçen birkaç yılın ardından, efsanevi “Giant of Light” artık sadece bir hatıradır çünkü Dünya’yı istila eden çok sayıda dev yaratığa karşı savaştıktan sonra eve döndüğüne inanılıyor. Shin Hayata’nın oğlu Shinjiro garip bir yeteneğe sahip gibi görünüyor ve bu yetenek, babasının “Ultraman” olmasının açığa çıkmasıyla birlikte, Shinjiro’nun Dünya’yı yeni Ultraman olarak yaratıklara karşı savaşmasına neden oluyor. Shinjiro’nun yaratıklara karşı savaşı 1 Nisan 2019’da Netflix’te!