Haftalık astroloji yorumunuz…

koc

KOÇ
20 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşen dolunay, kariyerinizde bu yılın en heyecanlı ve biraz da gergin günlerinden birine neden olacak. Eğer hırslarınıza yenik düşmez ve sakin bir tutum sergilerseniz, bu hafta önümüzdeki sonbahar için güzel bir tohum ekmiş olursunuz. Başarılarınıza bir yenisini ekleyebilir veya tam aksi; ummadığınız bir yenilgi ile karşılaşabilirsiniz. Eğer, uzun zamandır yalnızsanız; kafanıza uyan biri ile tanışma şansınız bu hafta sonu çok yüksek! Bol, bol gezip tozun ve ön yargılı olmayın, kendinizi de hafife almayın sevgili Koç.

boga

BOĞA
Tüm hafta boyunca gelen eleştiri veya öğütlere karşı soğukkanlı davranmalısınız. Bir otorite figürü; babanız, devlet kural koyucusu, doktorunuz veya eşiniz; size bir sorumluluk yükleyebilir, hatta ummadığınız bir ders alabilirsiniz. Bu haftanın ilk iki günü, bu beklenmedik durumla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz  20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay ise, arkadaşlarınızla yaşadığınız bir problemin sonuna geldiğinizi gösteriyor. Ay sonu doğru ait olduğunuz bir grup veya camiadan kopuş olabilir sevgili Boğa.

ikizler

İKİZLER
Bu hafta ortası sevimliliğinizle birden sivrileceğiniz şanslı bir açınız var sevgili İkizler. Özellikle de bekar İkizler burcu, çevresine flörtöz mesajlar saçacak. Aşk konusunda netleşmesini istediğiniz şeyler var ise, bu hafta dilekleriniz kabul oluyor. Aşk hatta size bu hafta, tüm planlarınızı iptal ettirebilir. Ancak 20 Temmuz Çarşamba  dolunayı yüzünden, gereksiz içsel hesaplaşmalar  yapmayın. Öte yandan, sıkıldığınız bir ilişki var ise, ona söylemeden fiziksel olarak değil de ruhsal olarak kopup gitmeniz de mümkün.

yengec

YENGEÇ
Bu hafta evlilik veya ciddi aşk ilişkinize dikkat edin, sevgili Yengeç. Onunla yaşayacağınız bir tartışma işlerinizi erteleyebilir, evden dahi dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Özellikle Salı günü, telaşlı ve dalgın olabilirsiniz. 20 Temmuz Çarşamba günü oluşacak dolunay, yüzünden hafta ortasından itibaren bir sürü detay, dedikodu, öğütler ve boş öğütler! sizi yorabilir. Söylenenleri çok da ciddiye almayın, Cuma’dan sonrası kesinlikle daha keyifli olacak.

aslan

ASLAN
Bu hafta ister evli olduğunuz eşiniz yada flört etmeyi düşündüğünüz belki sadece kur yaptığınız bir arkadaşınız, hayatınızdaki insan kafanızı karıştıracak. Ancak, yine de ne olursa olsun moralinizi bozmayın. Zira, para işleriniz  bu hafta çok renkli ve hızlı. Bu duruma şimdilik aşk dertlerini eklememeye bakın. Bu hafta 20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay, nedeni ile iş yaptığınız kişilerle önemli bir değişim, bir final yaşanıyor. Yola yalnız devam etme kararı alabilirsiniz sevgili Aslan. Sizi yoran bir ödeme planı da nihayet bitebilir.

basak

BAŞAK
Bu hafta sizin için iki yönde belirleyici olacak, o da aşk ve romantizm sevgili Başak. Bu hafta 20 Temmuz Çarşamba günü oluşacak dolunay öncesi, özellikle flört eden Başak burçları kötü giden bir ilişkiyi bitirme kararı alabilir. Belki ona yaşadığınız kırgınlığı çok belli etmezsiniz ama dolunay ruh halinizi fokurdatacak. Eğer uzun zamandır yalnızsanız, yeni bir ilişki için hızla bir adım da atabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sen-ben kavgası olabilir, olgunluk göstermeniz lazım.

terazi

TERAZİ
Bu hafta özellikle yeni bir yuva konusunda yeni arayışlar içinde olan Teraziler için çok heyecanlı geçecek. Eski muhitinizden veya hayalinizdeki yeni apartmandan uygun şartlarda  bir yer bulabilirsiniz . 20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay, size nihayet ev konusunda beklediğiniz haberi getiriyor. Eğer ev satmak istiyorsanız, emlakçıya gitme zamanı geldi demektir.  Aşk konusunda ise işler oldukça karışık, Eski bir sevgili ile yollarınız yeniden kesişebilir. Bu ani karşılaşma sizin evlilikle ilgili bir kararınızı netleştirebilir veya tamamen sonlandırabilir.

akrep

AKREP
Son günlerde bir gerginlik içindesiniz ama özellikle para ve yatırımlarınız konusunda bu hafta alacağınız bir haberle, yeniden içiniz ferahlayacak. Kendinizi sonbahar için ümitlenmiş bulacaksınız. 20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay; size iletişim, eğitim, kısa süreli seyahatlar konusunda bir yoğunluk yaşatabilir. Verdiğiniz bazı mesajlar yanlış anlaşılabilir veya siz tuzağa düşürülebilirsiniz. Henüz aşk konusunda radikal bir etki yok ama fırtınalı günlerden önce iç sesinizi dinlemeniz için güzel bir hafta sonu yaklaşıyor.

yay

YAY
Her ne kadar yenilik ve değişime bayılsanız da, siz bile son günlerin temposundan yoruldunuz. Belki de uzun bir tatile ihtiyacınız var. Yeni görevler ve projeler yapacak enerjiniz azaldı. O zaman son bir basamak daha var, onu da geçin, ayın geri kalan bölümü daha sakin olacak. 20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay finansal bir yük veya büyük bir ödeme-borçlanma veya tahsialt yapmanızı gündeme getirebilir. Para trafiğiniz, iyice karışabilir. Bu hafta kendinizi maddi yönden, fırtınalara hazırlamanız lazım. Yeni borçlara asla girmeyin.

oglak

OĞLAK
Bu hafta o kadar çok göz önünde olacaksınız ki, bu sizin gibi aşırı sosyalliği sevmeyen bir burç için çok bayıcı olabilir. Salı günü şahit olacağınız bir konuşma siz de derin izler bırakabilir. 20 Temmuz Çarşamba günü oluşan dolunay, size varlığınız ve kamuoyundaki imajınızla ilgili görevler yükleyebilir. Tutamayacağınız sözler vermeyin! Bu dolunayda politika, medya, hukuk, ordu, sağlık gibi insan temalı sektörlerde çalışan Oğlak burçları dikkati üstüne çekebilir. Sözcüklerinizi tartın ve kontrollü tepkiler verin.

kova

KOVA
Bu hafta kendinizi içsel bir temizlik yaparken bulabilirsiniz. Eski yapıları yıkıp, yerine yeni bir kimlik-anlayış-ahlak inşa etme arzunuz tüm haftaya egemen olacaktır. Zaten idealist bir burçsunuz, güçlü bir dolunay sizi sorgulamaya itiyor. 20 Temmuz Çarşamba günü oluşacak dolunay, bir yandan size güçlü bir kararlılık getiriyor, bir yandan da aceleci ve tedirgin yapıyor. Eğer haritanızda Su etkisi varsa, 6.hissiniz size bir çok cevabı gösterecektir. Rüyalarınıza bu hafta çok önem verin. Eğer aşk konusunda sorunlar var ise, sevgilinizden size ekstra anlayış göstermesini isteyin.

balik

BALIK
Bu hafta tam da size uygun duygusal konularda ani iniş ve çıkışlar haftası olacak. Eğer sorun yaşadığınız bir arkadaşınız var ise, yollar tamamen ayrılabilir veya ağzınızdan ne zamandır içinizde tuttuğunuz sert sözcükler dökülebilir. 20 Temmuz Çarşamba, dolunayında sular kaynıyor. Bu kişi eğer iş-eğitim camianızdan ise, Perşembe ve Cuma günü işleriniz normalden çok daha yoğun olabilir, hatta ona-onlara güvenip de bir konuda kandırıldığınızı görebilirsiniz. Hatta bu hafta sonu için yaptığınız eğlence planlarını, iptal etmek zorunda bile kalabilirsiniz.