Bu hafta 8 yeni film vizyonda. Bizim favorimiz Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları. 

Diğer filmler ve fragmanları aşağıda;

 


Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları
İlk filmde Grindelwald’ın büyücüler aleminin karanlık tarafında yükselişe geçmesinin akabinde, sihirli canavarlar konusunda uzmanlaşmış gezgin büyücü Newt Scamander’ın rotası bu kez Paris’i gösteriyor.

Yılı: 2018 Süre: 134 dakika
Yönetmen: David Yates
Oyuncular: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Ezra Miller, Katherine Waterston, Jude Law, Zoe Kravitz, Carmen Ejogo, Alison Sudol, Callum Turner, Dan Fogler

 


Her Şey Seninle Güzel
Deniz bir türlü unutamadığı hayatının aşkı olan Emre’yi kaybedeceğini anlayınca kendisini İzmir’de bulur. Rakibi Melisa umduğundan daha çetin ceviz çıkınca olmazsa olmazı, zor zamanlarında koştuğu Bulut’tan yardım ister.

Yılı: 2018 Süre: 108 dakika
Yönetmen: Cem Karcı
Oyuncular: Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü, İlker Aksum, Sait Genay

 


Prenses ve Ejderha
Yedinci yaş gününde yaşadığı şatoda hiç bilmediği odalar keşfeden Prenses Barbara, bulduğu sihirli kitap sayesinde Harikalar Diyarı’na gider. Ejderhalar, renkli yaratıklar ve cücelerle dolu bu dünyada maceralar yaşamaya başlayan Barbara, orada karşılaştığı kişilerden, yaşadıkları şatoda o daha çocukken ortadan kaybolan annesine ulaşabileceği sihirli bir ayna olduğunu öğrenir. Sihirli aynaya ulaşmak için Harikalar Diyarı’nda tanıştığı arkadaşı Dragoşa isimli ejderhayla eve geri dönen Barbara, annesini bulabilmek için son bir maceraya çıkacaktır.

Yılı: 2018 Süre: 75 dakika
Yönetmen: Marina Nefedova
Senaryo: Vasiliy Rovenskiy

 


Dul Kadınlar (Widows)
Widows; ölmüş eşlerinin geride bıraktıkları borç dışında ortak noktaları olmayan dört kadının hikayesini anlatıyor. Çağdaş Chicago’da yaşanan kargaşa döneminde, Veronica, Alice, Linda ve Belle kaderlerini kendi ellerine alıyor ve kendi koşullarıyla bir geleceği hazırlamak için bir araya geliyorlar.

Yılı: 2018 Süre: 129 dakika
Yönetmen: Steve McQueen
Oyuncular: Viola Davis, Elizabeth Debicki, Michelle Rodriguez, Liam Neeson, Daniel Kaluuya, Brian Tyree Henry, Cynthia Erivo, Colin Farrell, Robert Duvall, André Holland, Carrie Coon, Jon Bernthal, Jacki Weaver, Lukas Haas

 


Çift’lik Bank: Tosun Firarda
İsmail Hakkı Koç’un yönettiği Çift’lik Bank: Tosun Firarda, bir dönem ülke gündemini meşgul eden Çiftlik Bank dolandırıcılık hikâyesinden esinleniyor.

Yılı: 2018 Süre: 103 dakika
Yönetmen: İsmail Hakkı Koç
Oyuncular: Burak Alkaş, Fercan Bay, Murat Övüç, Kadir Gültekin, Alisha Rene, Tayfun Sav

 


Cin Tepesi
Cin Tepesi, paranormal olayları araştıran Youtube kanalı Bilinmeyen’in Fatih Hasanoğlu ve Furkan Düzen’den oluşan ekibinin, yerel halkın Cin Tepesi adını verdiği bir köyde cin görüntülemeye çalışmasını konu ediniyor.

Yılı: 2018 Süre: 81 dakika
Yönetmenler: Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen
Oyuncular: Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen, Biray Dalkıran

 


Koyver Gitsin
Kemal Danacı’nın yönetmenliğini üstlendiği Koyver Gitsin, evlenebilmek için gerekli parayı bulmaya çalışan Samet ve bu macerada ona yardımcı olan Ferhat’ın hikâyesini konu ediniyor.

Yılı: 2018 Süre: 89 dakika
Yönetmen: Kemal Danacı
Oyuncular: Seymen Aydın, Onur Yaprakçı, Kübra Dilara Çelen, Çetin Altay, Sinan Bengier, Begüm Polat

 


Whitney
Whitney, Whitney Houston’ın müzik dünyasının zirvesine çıkışı, oradan yavaş yavaş ve birçok şey kaybederek inişinin daha önce hiç anlatılmamış hikâyesinini gözler önüne seriyor.

Yılı: 2018 Süre: 120 dakika
Yönetmen: Kevin Macdonald
Senaryo: Kevin Macdonald
Görüntü Y.: Nelson Hume
Müzik: Adam Wiltzie