Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Göksel, yepyeni aşk şarkılarını yılın en romantik gününde, en romantik aşıklar için Suada Club-GS ADASI’nda seslendirecek.

Bu ay çıkardığı “Sen Orda Yoksun” albümü ile müzik listelerinin zirvesine oturan Göksel, 14 Şubat Sevgililer Günü medya sponsorluğunu Powertürk’ün üstlendiği Suada Club-GS ADASI’nda ki konserde tüm sevenleriyle buluşacak. Yepyeni şarkılarını ilk defa canlı canlı dinlemek için bu romantik konseri sakın kaçırmayın.

Dilerseniz konser öncesi Suada Club-GS ADASI’nın seçkin restaurantlarında (G Balık, Suda Kebap ve Aslan Restaurant) muhteşem bir akşam yemeği yedikten sonra tüm yıl konuşulacak bu konseri izleyebilir, dilerseniz de direk konser alanına geçip sevdikleriniz ile beraber keyifli bir gece geçirebilirsiniz. (Restaurantlar için rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.)

Dünya çapında pek çok organizasyona ev sahipliği yapan, yerli ve yabancı misafirlerini dört mevsim, değişik konseptlerde ağırlayan Suada Club-GS ADASI; yılın en romantik gecesi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde tüm romantik çiftlere Göksel ile unutulmayacak bir gece vaat ediyor.

Göksel ile hem romantik hem eğlenceli bir gece için; 14 Şubat Sevgililer Günü Suada Club-GALATASARAY ADASI saat: 23:00…

gokselk