Bu hafta 6 yeni film vizyonda.

Vizyona giren filmler ve fragmanlar için; 

Bana Bir Soygun Yaz 2
Bana Bir Soygun Yaz 2’de, yeni bir soygun için bir araya gelen ekipte bu kez seyirci karşısına Şafak Sezer, Çetin Altay ve Umut Oğuz gibi isimler çıkıyor.

Yılı: 2018 Süre: 95 dakika
Yönetmen: Murat Toktamışoğlu
Oyuncular: Şafak Sezer, Çetin Altay, Umut Oğuz, Hasan Elmas, Semih Saral, Turan Selçuk Yerlikaya

Örümcek-Adam: Örümcek EvrenindeSpider-Man: Into the Spider-Verse
Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Peter Parker ve diğer birçok “alternatif” Spider-Man ile birlik olan Miles, dünyayı kurtarmak için zorlu bir mücadeleye atılıyor.

Yılı: 2018 Süre: 117 dakika
Yönetmen:  Peter Ramsey

Aşk Bu Mu?
Umut küçüklüğünden bu yana hırsızlık yapan bir gençtir. Sürekli hayatının fırsatını ve ailesini arar. İkisini de bulamaz. Gülüm ise hayatında hiçbir sıkıntısı olmayan, okulunu zamanında bitiren ve hayallerine sadece bir adım uzaklıkta olan bir genç kızdır. Fakat hayallerine giden o adımı atmadan önce takılır, düşer. Gülüm’de karaciğer yetmezliği olduğu anlaşılır. Hemen nakil olmazsa ölecektir. Umut ile Gülüm’ün kaderi bu noktada birleşir. Umut hayatı boyunca beklediği fırsatı bulmuştur. Fakat bu fırsat Umut’u çok zor durumların içerisine sürükler, bütün sevdiklerinin hayatını riske edecek bir pozisyonun içerisinde bulur kendisini. Umut’un bu girdaptan çıkması için bedeli çok ağır kararlar vermek zorundadır. Peki aşk her şeye bedel mi? Aşk bu mu?

Yılı: 2018 Süre: 100 dakika
Yönetmen: Ömer Uğur
Oyuncular: Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu, Salih Kalyon, Şerif Erol, Tanju Tuncer, Sadi Celil Cengiz, Evrim Doğan

Roma
Alfonso Cuarón’un çocukluğunu beraber geçirdiği kadınlardan ilham aldığı ve onlara bir saygı duruşu olarak nitelendirdiği Roma’da, bir ailenin çalkantılı yaşantısıyla beraber dönemin toplumsal hiyerarşisi ve sınıfsal ön yargıları irdeleniyor.

Yılı: 2018 Süre: 135 dakika
Yönetmen:  Alfonso Cuaron
Oyuncular: Yalitza Aparicio, Marina de Tavira, Diego Cortina Autrey, Carlos Peralta, Marco Graf, Daniela Demesa, Nancy García, Verónica García

Yılbaşı Sürprizi A Christmas Star
Richard Elson’ın yönettiği A Christmas Star, mucizeler ifa ettiğine inanan Noelle ile arkadaşlarının hayatlarını tehdit eden sanayici McKerrod‘a karşı mücadelelerini anlatıyor.

Yılı: 2017 Süre: 82 dakika
Yönetmen: Richard Elson
Oyuncular:  Robert James-Collier, Suranne Jones, Bronagh Waugh, Erin Galway-Kendrick, Pierce Brosman

Donbass
Sergei Loznitsa imzalı Donbass, sert ve tavizsiz bir Doğu Avrupa portresi çiziyor. Avrupa’nın hemen yanı başında, Ukrayna’nın Donbass bölgesinde dört yıldır devam eden bir savaş mevcuttur. Rus yanlılarının ve milislerin yönetime karşı başkaldırdığı ülkede yolsuzluk, propaganda, soygun ve silahlı çatışmalar gündelik hayatın bir parçası haline gelmiştir. Yaşam ve ölümün iç içe geçtiği, hakikatin önemini yitirdiği bu dönemde yediden yetmişe herkes, kaos ortamından payına düşeni almaktadır.

Yılı: 2018 Süre: 110 dakika
Yönetmen: Sergey Loznitsa
Oyuncular: Valeiu Andriuta, George Deliev, Boris Kamorzin, Sergey Kolesov, Sergey Russkin, Natalya Buzko