Haftalık burç yorumunuz…

koc

Koç
Sizi bağladığını düşündüğünüz ortamlardan, çıkıp, tatilin moraliyle yeni haftaya coşku ile başlıyorsunuz. Ancak para ve kariyer konusunda güzel etkiler başlamadan önce, son bir pürüz halletmeniz lazım. Cuma günü, uzun bir iş-eğitim konulu bir toplantı yapmanız gerekebilir. Yeni ayın etkileri bu haftanın ilk üç gün içinde para konusunda çok net ve hatta zorlayıcı hissedilecek. Ama, hayatınızı değiştirmeye öyle kararlısınız ki, tasarruf falan yapmayacak, onu da hemen harcayacaksınız!

boga

Boğa
Yeni ayın etkileri halen  çok net ve destekleyici bir şekilde hissediliyor. O nedenle, ne kendiniz, ne de eşiniz veya sevgiliniz veya ev ortamınız hakkında duygusal-fevri ve aşırı Pollyanna kararlar vermeyin. Geçtiğimiz hafta olan yeni ay, size ev hayatınız hakkında karar vermek için, bir kapı aralıyor. Aşk, sanat, gezi veya hobileriniz için de size güzel enerjiler sunan bir hafta sonu yaklaşıyor,  cesur olun ve ona kalbinizi açmaktan korkmayın.

ikizler

 

İkizler
Belki artık yeni bir eve taşınma veya alma zamanı geldiğini, belki de artık ailenize daha yakın olmak istediğinizi bu hafta şiddetle fark edeceksiniz. Günlük hayatınızda bozulan bir otomobilden tutun da, çöken bir bilgisayar sistemine varana dek bir çok sorun çıkabilir, Perşembe günü ani bir ödeme çıkabilir. Neyse ki, hafta sonu geldiğinde içiniz rahat olsun, dostlarınız size neşe getiriyor. Çünkü, eşiniz veya sevgiliniz ile sürtüşmeleriniz varsa bitecek, hatta yalnızsanız yeni biriyle internet ortamında tanışma olasılığınız yüksek.

yengec

Yengeç
Uzun tatilin ardından ilk iş haftasındaki yıldız etkileri, komşularınız, yeğenleriniz veya kısa günübirlik yolculuklarınız açısından rötarlı veya stresli anlar yaşanacağını gösteriyor. Birden kendinizi zorunlu bir akraba ziyareti veya otomobil tamircisinde bulursanız şaşırmayın. Yine bu hafta, sosyal medyada  ne paylaştığınıza da dikkat edin. Hafta sonu Cuma günü, evinizde akrabalarınızla büyük bir toplantı düzenleyebilirsiniz.

aslan

Aslan
Geçtiğimiz hafta oluşan yeni ayın etkileri bu haftanın ilk 3 çok net ve hatta dönüşüme zorlayıcı hissedilecek. Salı günü duygusal bir konuda radikal bir karar alabilir, bir kişiden şıp diye ayrılabilirsiniz. Çarşamba günü alacağınız bir haber, maddi bir konuda size hem moral hem de açık bir görüş verecek. Şu günlerde size para fırsatları ve kazancınızda artış gelebilir ama yine de pahalı şeyler almayın ve sakın borca girmeyin. Ağustos ayı biraz karışık zira…

basak

Başak
Tatilin ardından gelen haftaya hem tatil morali hem de yeni ayın iyileştirici ve tamamlayıcı etkisiyle başlıyorsunuz. Bu yeni ay etkileri aile ve aşk hayatınızda güçlü olarak hissedilecek. Aşk hayatınızda dargınlıklar varsa, bu hafta düzeltmenizi sağlayıcı şartlar doğuyor. Özelikle Cuma günü, aile ve aileyle bağlantılı para-ticaret görüşmelerinize dikkat edin. Yani, fırsatlarda yavaşlama veya ödemelerde tıkanıklık olabilir. Perşembe günü, canınızı sıkan bir gecikme haberi alabilirsiniz.

terazi

Terazi
Bu haftaya, iş dünyanızda takılıp kaldığınız bir mevzunun artık ayak bağı olduğu fark edip, ondan kurtulmanız gerektiğini idrak ederek başlıyorsunuz sevgili Terazi. Bu belki işyerinde size yapılmış sert bir eleştiri veya bir ofis kıskançlığınız olabilir. Bu tutumunuzu düzeltirseniz, hafta ortasından itibaren fırsatlar hızlanıyor. Sizi terk eden eski sevgili veya görüşseniz bile aranızın soğuk olduğu sevgiliye dair bir haber hafta sonu gelebilir. Serinkanlı olun.

akrep

Akrep
Burcunuza gelen Mars ile haftaya kararlar ve eylemleriniz damga vuracak. Bu hafta boyunca sizin kariyer hedeflerinize dair, netleşme güçleniyor. Artık yolunuzu rahatça çizebilecek duruma geliyorsunuz. Ancak, Salı günü gelecek yeni bir iş teklifi kafanızı karıştırabilir. Sakın, net bir cevap vermeyin. Ağustos ayı yeni teklifleri değerlendirmek için daha ideal ve şanslı olacak. Eski bir sevgili, Çarşamba günü kapınıza gelebilir.

yay

Yay
Tatilin hemen ardından gelen bu hafta, iş hayatınızda, önemli hatta sarsıcı değişiklikler oluyor. Perşembe günü, iş birliğine ve alttan almaya açık olun. Eğer uzun zamandır işsizseniz yeni iş teklifleri alabilir veya size joker etkisi yapacak bir kişiyle çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta kariyeriniz ile ilgili her şey, şu an için belirsiz bile gözükse mutlaka sonbahara doğru kendini toparlayacaktır. Evlilik cephesinde ise romantik bir zaman dilimindesiniz, bu hafta sonu için güzel bir plan yapın.oglak

Oğlak
Geçtiğimiz haftaya ait hem tatil, hem yeni ay derken bu Pazartesi ve salı  sonbahar için lazım olacak morali toplamanız için güzel fırsatlar var. Canınız dans kursuna mı gitmek istiyor başlayın, yada sevgilinizle bir gün bir lunaparka gidin, eğlenin. Ancak yurt dışı ticari işleriniz veya gezilerinizle ilgili ani değişiklikler veya sorunlar olabilir. Cuma günü, eski bir gönül meselesi küllerinden canlanabilir. Birden kendinizi onun karşısında bulursanız hiç şaşırmayın!

kova

KOVA
Tatilin bitmesine sizin gibi seyyah bir burç üzülse de yine de haftaya yüksek bir enerjiyle başlıyorsunuz. İster aldığınız bir krediyi geri ödeme, ister banka yatırımınız, finansal bir durum hakkında sıcak ve güzel gelişmeler var. Ummadığınız bir kişiden borç veya destek almanız mümkün. Perşembe günü, parasal sıkıntılardan kurtulma moraliyle, sevgilinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Eğer inancınızı kaybettiğiniz bir konu var ise, bu hafta tazelemeniz için bir fırsat doğuyor.

balik

 

Balık
Tatilin hemen ardından gelen bu hafta, iş ve kariyer hayatınızda, önemli ve yenileyici değişiklikler oluyor. Yani, bu haftayı da zekice bir manevra ile atlatırsanız, ayın geri kalanı daha rahat akacak. Balıklar eşleri veya uzun soluklu sevgilileri ile romantik durumlarına özellikle Perşembe günü dikkat etsin. Çok fazla yanlış anlaşılmaya müsait bir ortam var. Şaşırtan duygusal çıkış yapma zamanı hiç değil. Kendi köşenize çekilip, biraz suların durulmasını bekleyin.