Bu hafta 8 yeni film vizyon.

İşte fragmanları; 

Bizim İçin Şampiyon

Şampiyon, Türkiye atçılığının en önemli figürlerinden biri olan jokey Halis Karataş ile ünlü jokeyin çıkış yaptığı yarış atı olan ve bir dönem at yarışına ilgi duymayan insanların bile adını bildiği Bold Pilot’ın hikâyesini anlatıyor.

Yılı: 2018 Süre: 357 dakika
Yönetmen: Ahmet Katıksız
Oyuncular: Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan, Erdem Akakçe, Ali Seçkiner Alıcı, Merve Altınkaya, Serkan Ercan

Kafalar Karışık

Kafalar ekibinin başrolünde yer aldığı Kafalar Karışık, aşık olduğu Buse ile evlenebilmenin yollarını arayan Atakan ile ona bu uğurda yardımcı olan arkadaşları Fatih ve Bilal’in hikâyelerini anlatıyor.

Yılı: 2018 Süre: 95 dakika
Yönetmen: Yücel Yolcu
Oyuncular: Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Metin Akpınar, Cihan Ünal, Perihan Savaş, Güven Kıraç, Erkan Can

Ölümcül Makineler (Mortal Engines)

Medeniyetin bir felaketle yok oluşundan binlerce yıl sonra insanlık uyum sağlamış ve yeni bir yaşam biçimi gelişmiştir. Şimdi yeryüzünde, hareket eden devasa şehirler dolaşmakta, daha küçük kasabaları acımasızca yağmalamaktadırlar. Yürüyen büyük şehirlerden Londra’nın alt sınıfından gelen Tom Natsworthy (Robert Sheehan) tehlikeli kaçak Hester Shaw (Hera Hilma) ile karşılaştıktan sonra kendisini hayatta kalmak için savaş verirken bulur. 

Yılı: 2018 Süre: 128 dakika
Yönetmen: Christan Rivers
Oyuncular: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Stephan Lang, Robert Sheehan, Jihae

Sihirbazın Balonları (Here Comes the Grump)

Balon krallıkları, komik ejderhalar ve mutluluk büyüleri yapan sihirbazlar… Terry, ninesinin anlattığı masalların neşe dolu kahramanlarını hâlâ dün gibi hatırlamaktadır. Oysa garip bir olayla kendini masal dünyasında bulduğunda oranın hiç de “neşe dolu” bir yer olmadığını fark edecek ve mutluluğu geri getirmek için yeni arkadaşlarıyla birlikte heyecan dolu bir maceraya çıkacaktır.

Yılı: 2018 Süre: 84 dakika
Yönetmen: Andres Couturier 
Senaryo: Jim Hecht

https://www.youtube.com/watch?v=8FAjCFvFrJU

Şeytan Geçidi Enhara

Birbirini tanımayan 8 kişi terk edilmiş çok eski bir yapının farklı katları ve odalarında tek başlarına uyanırlar. Buraya nasıl, nereden geldiklerini bilmeyen 8 kişi, ne olduğunu anlamak için içinde bulundukları bu kasvetli yerde dolaşmaya başlarlar. Etraflarında yaşanan garip olaylar onları hızlıca kendi içine çekmeye başlar. Birbirleriyle yavaş yavaş karşılaşmaya ve tanışmaya başlayan bu 8 kişi, olan biteni anlamak, kimin onları buraya getirdiğini bulmak için hep beraber harekete geçmeye ve bu yapıdan dışarı çıkmaya karar verirler. Ama bulundukları yerde yalnız değillerdir. Onları birer birer yakalamaya çalışan bir varlık peşlerindedir ve her dakika yaklaşmaktadır.

Yılı: 2018 Süre: 76 dakika
Yönetmen: Onur Aldoğan
Oyuncular: Hakan Yusufoğulları, Ysemin Yıldız Gürler, Ali Burak Küçük, Tayfun Turhan, Irmak Karakoç, Erol Özdemir, Mileke Değirmenci, Erkut Toptaş, Uğur Günay

Son Çıkış

Tahsin, İstanbul’u betondan bir ormana çeviren inşaat firmalarından birinde, hayatından bezmiş bir şekilde mimarlık yapmaktadır. Bir gece, yıllardır görmediği ve artık Türkiye’nin güneyinde organik tarım yapan Siren’le karşılaşır ve büyülenmiş bir şekilde peşinden güneye gitmeye karar verir.

Yılı: 2018 Süre: 93 dakika
Yönetmen: Ramin Matin
Oyuncular: Deniz Celiloğlu, Ezgi Çelik, Kerem Fırtına, İbrahim Selim, Tevfik Erman kutlu

Don Kişot’u Öldüren Adam (The Man Who Killed Don Quixote)

Miguel de Cervantes’in “tarihteki ilk modern roman” kabul edilen ünlü eserinden ilham alan filmde Toby kendini beğenmiş bir reklam yönetmeni, Javier ise bir ayakkabı tamircisidir. İkili, yıllar sonra La Mancha’nın otantik atmosferinde yeniden karşılaşır. Yaşlı Javier, kendisinin Don Kişot ve Toby’nin de Sancho Panza olduğunu sanmaktadır. Bir dizi talihsizlik sonucu acımasız bir Rus mafya lideri, baş belası bir yapımcı ve eski aşkların da karıştığı; gerçekle hayalin, geçmişle bugünün birleştiği çağdaş bir Don Kişot hikâyesinin ortasına düşerler.

Yıl: 2018 Süre: 132 dakika
Yönetmen:  Terry Gilliam
Oyuncular: Adam Driver, Jonathan Pryce, Stellan Skarsgârd, Olga Kurylenko, Joana Reibeiro

Paranın Kokusu

Taksi şoförlüğü yapan Mehmet, Metin’in işlettiği kahvenin müdavimlerinden biridir. İşsiz gazeteci Adnan da sürekli kahvededir. Mehmet, Metin ve Adnan yakın arkadaştır. Mehmet ayrıca ‘Küçük Arkadaşlar’ dediği mahallenin çocuklarıyla da çok iyi bir dostluk kurmuştur. Küçük Arkadaşlar da uğur ve bol kazanç getireceğine inandıkları için her sabah Mehmet’in arabasının tekerleklerine işemekte, ön cama da bir demet kır çiçeği bırakmaktadırlar.

Yılı: 2018 Süre: 103 dakika
Yönetmen: Ahmet Boyacıoğlu
Oyuncular: Murat Kılıç, Şevval Sam, Emrah Kolukısa, Rıza Sönmez, Erkan Can, Ercan Kesal, Muzaffer Özdemir