Müzik sektörünün önde gelen isimlerinden Gazeteci Tolga Akyıldız, garajistanbul’da gerçekleştirdiği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde 14’üncü kez ünlü isimleri ağırlarken sezon finali yaptı.

Efsane isimlerin genç müzisyenlere destek vermek için performans sergilediği %100 Açık Sahne’ye; sürpriz şekilde sahne alan TEOMAN damga vurdu. maNga’nın solisti FERMAN AKGÜL’le birlikte unutulmaz bir performans gerçekleştiren MFÖ’nün FUAT GÜNER’i; dillerde marş olmuş şarkılarıyla BULUTSUZLUK ÖZLEMİ, Youtube’da izlenme rekorları kıran EYPİO & BURAK KING; Türkçe rock’ın rüştünü ispatlamış grupları TNK ve NEYSE; garajistanbul’u hıncahınç dolduran %100 Açık Sahne müdavimlerine eşi benzeri olmayan bir müzik gecesi yaşattılar. MATMAZEL, SILVERLINERS ve EKSİK gruplarıysa; dev isimlerle aynı sahneyi paylaşırken geniş kitlelerle buluşmanın gururunu yaşadılar.

%100 Açık Sahne’yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Müzik Yazarı Tolga Akyıldız geceyle ilgili olarak şöyle dedi:
‘Bugüne kadar sahnemizde 150’den fazla grup ağırladık. Teoman’ın yaptığı sürpriz; Fuat Güner, Bulutsuzluk Özlemi gibi isimlerin sahnemizde olmaktan duydukları keyif hedefe ulaştığımızın göstergesi. Sonbaharda 15’inci etkinlikte buluşmak üzere…’

#müzikbirleştirir #yüzdeyüzaçıksahne